(Basın Bülteni) - AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol, “Hep beraber Bolu’muzu Türkiye’nin en iyi belediyecilik yapan şehri olarak yazdırmış olacağız” dedi. Demirkol, vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, Bolulularla Sümer Merkez Caminde buluştu. Vatandaşlar tarafından sıcak ve samimi bir şekilde karşılanan Demirkol, mahalle sakinlerinden 31 Mart Yerel seçimleri için desteklerini istedi. Demirkol’a seçim çalışmalarında, AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek ve AK Parti teşkilat üyeleri eşlik etti.

“BİRLİKTE OLDUĞUMUZ SÜRECE DAHA GÜÇLÜYÜZ”

Sümer Mahallesi ziyaretleri sonrasında Solmaz-Ahmet Baysal Öğretmen Evi’nde Milli Eğitim İl Müdürlüğü tarafından organize edilen yetim ve aileleri ile kahvaltı programına katılan Demirkol, aileler ile tek tek ilgilendi.  Programda ailelerin ve çocukların yanında olduğunu ifade eden Demirkol, “Milletvekilimiz Yüksel Coşkunyürek ve Teşkilatımız ile Milli Eğitim Müdürlüğü’müzün düzenlediği kahvaltı programında çocuklarımız ve aileleriyle bir araya geldik. Onların gözlerindeki ışığı görmek, umutlarını paylaşmak bizlere büyük bir onur ve mutluluk verdi. Birlikte olduğumuz sürece daha güçlüyüz” dedi.

Milli Eğitim İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen kahvaltı programının ardından Bolu Büro Memur-Sen 2. Olağan Genel Kurul toplantısına katılan Demirkol, seçilen yeni yönetimi tebrik etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

“BOLU’MUZU TÜRKİYE’NİN EN İYİ BELEDİYECİLİK YAPAN ŞEHRİ OLARAK YAZDIRMIŞ OLACAĞIZ”

Memur-Sen 2. Olağan Genel Kurul Toplantısında yaptığı konuşmada Memur-Sen’in dava aşkıyla çalıştığını ve kendisinin de Bolu için aynı hizmet düşüncesi ile yola çıktığını söyleyen Demirkol, 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında Bolu’nun gerçek hizmet ve eser belediyeciliği anlayışına kavuşmuş olacağını kaydetti.

Demirkol konuşmasının devamında şunları söyledi:

“31 Mart seçimlerinden önce sizlerle buluşmuş olmaktan duyduğum memnuniyeti dile getirmek istiyorum. Bürokrasinin içinden gelen bir kardeşiniz olarak sendika başkanlarımız ve üyelerimiz ile çok sık bir araya geldik. Burada bulunan bütün üyelerimiz ile her zaman yüz yüze veya telefonla her daim beraber olduk. Bürokraside görev yaparken vermiş olduğunuz destekler sonrasında yapmış olduğunuz dualar ve süreçteki büyük gayretiniz için başta Memur-Sen Bolu Başkanımız Sami Yılmaz’a, geçmiş dönem Başkanımız Ahmet Koçak ve tüm başkanlarıma çok teşekkür ediyorum.”

“Memur-Sen rahmetli Akif İnan’nın dava şuuruyla kurmuş olduğu bir yer, yapı. Sadece memurumuzun işçimizin hakkını savunmakla kalmıyor aynı zamanda her türlü milletin ve ümmetin sıkıntısında, depremde, selde, yangında, afette dünyanın dört bir yanında mazlum coğrafyada kan akarken de her zaman her yerde bu bilinçle dava aşkıyla çalışıyor. İnşallah 31 Mart Yerel Seçimlerinde sizlerin dua ve destekleri ile Bolu’muz aynı Memur-Sen gibi gerçek hizmet ve eser belediyeciliği anlayışına kavuşmuş olacak. Hep beraber Bolu’muzu Türkiye’nin en iyi belediyecilik yapan şehri olarak yazdırmış olacağız. Bu vesile ile kıymetli misafirlerimize tekrar hoş geldiniz diyorum. Teşkilatımızla birlikte sizlerin arasında olmaktan duyduğumuz memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Memur-Sen ve bağlı şubelerimizin bir kardeşiniz olarak belediye başkan adayı olarak yanınızda olduğumu bilmenizi istiyorum.”

“Kalbimizle Boluspor'umuzun yanındayız”

Trendyol 1.Lig 19. Hafta karşılaşmasında Boluspor-Bandırmaspor maçında Boluspor’a destek olmak için Bolu Atatürk Stadyumunda trübünde ki yerini alan Demirkol, “Kırmızı-Beyaz aşkıyla dolu kalbimizle Boluspor'umuzun yanındayız. Her anı coşku dolu bir destekle donatalım, zafer bizimle gelsin. Şehrimizin gururu Boluspor'umuza Bandırmaspor karşısında başarılar diliyorum.” dedi.

1 (1)-51 (2)-71 (4)-81 (3)-61 (5)-5

Editör: Oğuzhan EKE