AK Parti Bolu 3. Sıra Milletvekili Adayı Kazım Konak, Yukarı Çarşı ve Gölyüzü Esnafı ile bir araya gelerek, AK Parti’nin icraatlarını anlattı.

Haber: Oğuzhan Eke

Seçim çalışmaları kapsamında sahada esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Bolu 3. Sıra Milletvekili Adayı Kazım Konak, Yukarı Çarşı ve Gölyüzü Mahallesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Esnaflara ve vatandaşlara projelerini anlatan AK Parti Adayı Konak, AK Parti olarak milletin karşısına nefret söylemleri ile değil hayata geçirdikleri icraatlarla çıktıklarını belirtti. 21 yıl boyunca ülkeye durmaksızın eser kazandıran bir iktidar olduğunu vurgulayan Konak, Türk milletinin son 21 yılda olduğu gibi bu seçimde de AK Parti ile yola devam diyeceğine inandığını dile getirdi.

Çalışmalarına ilişkin bilgi veren Konak, “Bugün önce Yukarı Çarşı’da esnaf duasına katıldık. Sonra esnaflarımızı ziyaret ettik. Ardından Gölyüzü Mahallesi’ndeki esnaflarımızla buluştuk. Projelerimizi anlattık. Sağ olsunlar, vatandaşlarımızın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve partimize olan güvenlerini bir kere daha hissettik. AK Parti, kurulduğu günden bugüne kadar ülkemize sayamayacağımız kadar çok eser kazandırdı. Yollar, okullar, hastaneler, köprüler, savunma sanayimizdeki atılımlar. Türk milleti kimin ne yaptığını iyi bilen, seçim zamanı da bunları çok iyi tartıp karar veren bir millettir. AK Parti olarak nefret değil eser siyaseti yapıyoruz. Yapmaya da devam edeceğiz. Bugün esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza projelerimizi anlattık. Çok güzel dönüşler aldık. İnşallah 14 Mayıs akşamı Türk milleti, ülkesine dev eserler kazandıran AK Parti ile yoluna devam edecektir. Biz buna inanıyoruz, biz bunu görüyoruz” diye konuştu.