(HABER: HURİ AFACAN)- Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret ederek çalışanlarla bir araya geldi.

Vatandaşların israf konusundan şikayetleri üzerine Durak “Bizler hak hukuk bilen insanlarız. Belediyenin bütçesini Bolulu vatandaşlar için kullanacağız. Ne hak yeriz ne de yediririz” dedi.

31 Mart yerel seçimleri öncesi çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret ederek işçilerle bir araya geldi.

Bolu Belediyesi’ni dürüst ve şeffaf hizmete kavuşturacağız”

İşçilerin şikayetlerini dinleyen Durak “Bizler hak hukuk bilen insanlarız. Bugüne kadar Genel Başkan Yardımcılığı, İl Başkanlığı görevlerinde bulundum. Bize ulaşan hiçbir vatandaşımıza gözümüzü kulağımızı kapatmadık. Elimizden gelen ne varsa yapmaya çalıştık. Hiç bir zaman kendi menfaatimizi düşünmeden sadece Bolulu hemşerilerimizin sorunlarına çare olmaya çalıştık. İnşallah 31 Mart akşamı zaferimizi ilan ettikten sonra da Bolu Belediyesi’nde aynı şekilde görevimizi ifa edeceğiz. Bolulu hemşerilerimizin parası yine Bolulu hemşerilerimize hizmet için harcanacak. Biz sizlerin hakkını ne yeriz ne de yediririz. Biz Bolu Belediyesi’ni dürüst ve şeffaf hizmete kavuşturacağız. Bizlere inanın güvenin. Sizlerin güvenini boşa çıkarmayacağız. Biz size ‘İyi ki MHP’ye oy vermişiz, iyi ki İlhan Durak’ı başkan seçmişiz’ dedirteceğiz. Diğer adayları daha önce tecrübe ettiniz. Biliyorsunuz, birde bizi tecrübe edin. Eğer çalışmazsak, eğer sizleri değil de kendi menfaatlerimizi düşünürsek, gelin bunun hesabını bize sorun” dedi.

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ