(HABER MERKEZİ)- Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı İlhan Durak beraberinde MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, Merkez İlçe Başkanı Hakan Aydın ve teşkilat mensuplarıyla birlikte saha çalışmalarına ağırlık verdi, Çaydurt’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında göreve gelen ve Milliyetçi Hareket Partisi ile tüm ülkücü harekete gönül verenleri yeniden aynı çatı altında toplayan İl Başkanı İlhan Durak, o gün bugündür gece gündüz demeden çalışmalarına devam ediyor.

İlk olarak 14 Mayıs’ta gerçekleştirilen genel seçimlerde büyük bir başarıya imza atarak yıllar sonra Bolu’dan bir milletvekili çıkartarak bu başarıyı taçlandırdıklarını belirten Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı İlhan Durak, göreve geldiği günden bugüne aynı azimle çalışmalarını yürüterek gönüllere dokunmaya devam ettiğini kaydetti.

MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül ile birlikte saha çalışmalarını sürdüren İl Başkanı İlhan Durak Çaydurt’ta bir takım ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Gerteks Firmasının Tekstil fabrikasında çalışan işçilerle ile bir araya gelen Durak, çalışanların istek ve sorunlarını dinleyerek, çözüm noktasında da ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Durak, daha sonra Bolu Çaydurt ve Havalisi Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaret ederek başkan Cemil Akay ile bir araya geldi. Cemil Akay’a çalışmalarında başarılar dileyen Durak, misafirperverliklerinden dolayı da teşekkürlerini iletti.

“HER ZAMAN VATANDAŞLARIMIZIN YANINDA OLMAYA ÇALIŞTIK”

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Durak;  “Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak, 14 Mayıs seçimlerinden önce nasıl çalıştıysak ve bir başarı elde ettiysek, seçimlerden sonra da yerimizde durmadık. Her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya çalıştık. Sorunlarını dinledik ve çözümler ürettik. Biz milliyetçi ülkücü harekete gönül verenler, milletini seven, vatanını seven insanlar olarak Bolu için neler yapabiliriz, vatandaşlarımızın sorunlarına nasıl çözümler üretebiliriz bunun için gecemizi gündüzümüze katmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Bugünde Çaydurt’a gelerek vatandaşlarımızla bir araya geldik ve fikir alışverişinde bulunduk. Kendilerine çok teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ