(HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ)- Bolu’da Yamaner ailesinin başarılı ve saygın iş insanları Deniz ve Fatih Yamaner çifti ile Ankaralı Gökmen Gastronomi yöneticilerinin ev sahipliğinde gerçekleşecek Pizza İl Forno Bolu Şubesi, 2 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’da kapılarını ziyaretçilere açacak.

İtalyan işi pizzalarıyla ünlenen Pizza İl Forno’nun, Bolu’daki ilk restoranı, 02 Aralık 2023 Cumartesi günü 14 Burda AVM yanında açılıyor.

Bolulu iş insanı Fatih Yamaner, gerçekleştirecekleri açılışa tüm Bolu halkını davet ederek; “Kıymetli büyüklerimiz, akrabalarımız, dostlarımız ve arkadaşlarımız gıda sektörüne Espressolab Bolu şubesi yatırımcısı olarak adım atmıştık. Bu süreçte misafirlerimizin bize verdiği motivasyon ve takdir ile bugün tam bir yılı mutlulukla ile tamamlamış bulunmaktayız.

2 Aralık Cumartesi günü saat 14.00 de yine gastronomi sektörünün önemli markalarından “Pizza İl Forno” Bolu şube yatırımcısı olarak değerli Bolu halkına hizmet etmek için “Merhaba” diyeceğiz. Basılı davetiye yapmadığımız için sosyal medya hesabımızdan sevincimizi paylaşmak istedik. Cumartesi Saat 14.00 de “Kapı Açılışı” ile sizleri yanımızda hissetmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz” ifadelerine yer verdi.

pizza

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ