reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

15 TEMMUZ’DA ŞEHİTLİKTE TÖREN DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ’DA ŞEHİTLİKTE TÖREN DÜZENLENDİ
15 Temmuz 2019 - 12:21

15 TEMMUZ’DA ŞEHİTLİKTE TÖREN DÜZENLENDİ

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Bolu’da şehitlikte tören düzenlendi. Protokol üyeleri ve vatandaşlar, 15 Temmuz şehidi polis memuru Ozan Özen ile şehitlikte bulunan diğer polis ve asker şehitlerinin kabirlerine karanfil bırakarak dua etti.

HABER: ÖMER ÇETİNASLAN

Törene, Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Sabri Saldıroğlu, Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Albay Nadir Çelik, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bolu TSO Başkanı Türker Ateş, 15 Temmuz’da İstanbul’da şehit olan polis memuru Ozan Özen’in babası Metin ve annesi Emine Özen, kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

 Sağlık Mahallesi’nde bulunan Şehitler Mezarlığı’nda düzenlenen tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Bolu Müftülüğü bünyesinde görevli imamların Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Bolu Müftüsü Orhan Genç tarafından dua edildi.

Daha sonra protokol üyeleri ve vatandaşlar, 15 Temmuz şehidi polis memuru Ozan Özen ile şehitlikte bulunan diğer polis ve asker şehitlerinin kabirlerine karanfil bırakarak dua etti.

Kep Adresi [email protected]