reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

BOLUSPORLU FUTBOLCULARDAN MHRS ÇAĞRISI

BOLUSPORLU FUTBOLCULARDAN MHRS ÇAĞRISI
30 Mayıs 2017 - 15:46

Kırmızı beyazlı ekip Boluspor, TFF 1. Lig Play-Off yarı finalinde Göztepe ile karşılaştığı müsabakası öncesi, Bolu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nin MHRS kullanımını yaygınlaştırmaya yönelik faaliyetlerine katkı verdi ve Bolusporlu futbolcular MHRS çağrı pankartıyla sahaya çıktı.

TFF 1. Lig Play-Off yarı finali rövanş mücadelesinde kırmızı beyazlı ekip Boluspor, sahasında İzmir temsilcisi Göztepe’yi konuk etti. Müsabaka öncesi kırmızı beyazlı futbolcular, Bolu Atatürk Stadyumu’nu dolduran Bolusporlu ve Göztepeli taraftarlar ile ekran başındaki sporseverlerin karşısına, “Sıra beklemeden muayene olabilmek için Alo 182’den randevu alabilirsiniz” yazılı pankartla çıktı.

Kırmızı beyazlı Bolusporlu taraftarların alkışları eşliğinde sahaya çıkan kırmızı beyazlılar, Sağlık Bakanlığı’nın başlattığı Merkezi Hekim Aile Randevu Sistemi (MHRS)’nin kullanımını yaygınlaştırmak, vatandaşların daha kolay ve ulaşılabilir sağlık hizmeti almalarını sağlamak üzere başlattığı çalışmalara, Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nin çağrısı üzerine gönüllü destek verdi.

Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’den yapılan açıklamada, Boluspor Kulübü’ne ve kırmızı beyazlı futbolculara teşekkür edildi. Açıklamada ayrıca, vatandaşların daha kolay ve ulaşılabilir sağlık hizmeti almalarını sağlamak üzere başlatılan çalışmaların tüm hızıyla sürdürüleceği belirtildi.

Kep Adresi [email protected]