reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

BOLU’YU VE TÜRKİYE’Yİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDİYORLAR

BOLU’YU VE TÜRKİYE’Yİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDİYORLAR
18 Kasım 2017 - 17:17

Uluslararası Parlamentolar Arası Futbol Turnuvası başladı. Uluslararası Parlamentolar Arası Futbol Turnuvası, Serik’e bağlı Belek turizm merkezindeki Gloria Sports Arena’da başladı. Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ile Boluspor Eski Sportif Direktörü Kazım Kırcı Bolu’yu en iyi şekilde temsil ediyor. Boluspor’un Eski Sportif Direktörü Kazım Kırcı turnuvada, hem oyuncu hem de antrenör olarak görev yapıyor.

Uluslararası Parlamentolar Arası Futbol Turnuvası, Serik’e bağlı Belek turizm merkezindeki Gloria Sports Arena’da yapılıyor. Turnuvaya Gürcistan, Macaristan, Polonya, Romanya, Türkiye ve Ukrayna parlamenterlerinden kurulmuş olan meclis parlamento takımları katılıyor.

2 MAÇTA 4 PUAN

Turnuvanın ilk gününde TBMM Parlamenterler Futbol Takımı, Polonya ile karşılaştı. 30’ar dakikalık iki devreden oluşan karşılaşmanın ilk yarısında TBMM Parlamenterler Futbol Takımı 26’ncı dakikada Mehmet Geldi’nin golüyle 1–0 öne geçti. İlk yarı bu skorla tamamlandı. 32’nci dakikada Polonya’dan Piotr Misilo beraberlik golünü kaydetti 1–1. 46’ncı dakikada Polonya’dan Gregor Rangeviç skoru 2-1’e getirdi. Maçın 56’ncı dakikasında TBMM Parlamenterler Futbol Takımından Osman Ören yeniden eşitliği sağladı 2–2. Karşılaşma da bu skorla tamamlandı. TBMM Parlamenterler Futbol Takımı, ikinci maçında ise, Macaristan’ı 2–0 geçmeyi başardı.

KÜPÇÜ VE KIRCI KADRODA

Polonya’da bir dönem Galatasaray’da futbol oynayan Roman Kosecki de forma giyerken, TBMM Parlamenterler Futbol Takımında MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, CHP Antalya Milletvekili Devrim Kök, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız, Ak Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, Ak Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, Ak Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Ak Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, Ak Parti Adana Milletvekili Taner Dağlı, Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Köpçü, Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, eski milletvekilleri Mevlüt Akgün, Mehmet Geldi ve Osman Ören forma giydi.

Polonya takımı günün ikinci maçında Macaristan’ı 2–1 yendi. Diğer maçta Ukrayna ise Romanya’yı 3–1 mağlup etti.

Kep Adresi [email protected]