reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

 “GAYRET SİZDEN, DESTEK BİZDEN”

 “GAYRET SİZDEN, DESTEK BİZDEN”
27 Kasım 2020 - 13:38

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Tarım  ​İl Müdürlüğünce kuruluşu 28 Şubat 2020 tarihinde onaylanan ve projeye yönlendirilen S.S. Demirciler Gelincik Kadın Tarımsal Kalkınma Kooperatifine sağlanacak hibe destek tutarını duyurdu.

 Haber: Aslı AKIŞ

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, geçtiğimiz haftalarda Demirciler Köyünde kurular Gelincik Kadın Tarımsal Kalkınma Kooperatifini ziyaret etmiş, üreten kadınlara desteklerinin devam edeceğini dile getirmişti. Kooperatifin Bolu’ya ve Bolulu kadınlara örnek olacağını da belirttiği ziyaretinde “Sizleri destekliyoruz. Sizlerin yanındayız. Bu kooperatifin daha aktif olması için daha fazla ürün üretebilmesi için sizlere daha fazla destek olacağız” demişti.

 “EMEK VEREN KADINLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Sosyal medya hesabından, kadın kooperatiflerinin çoğalmasına örnek olacak Gelincik Kadın Kooperatifine sağlanan desteği paylaşan Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin; “Gayret sizden, destek bizden. Kadın Kooperatiflerimizin çoğalmasına örnek olacak olan Gelincik Kadın Kooperatifine bu yıl 1.2 milyon TL hibe desteği sağlayacağız. Emek veren kadınlarımıza teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum. Demirciler Gelincik Kadın Kooperatifi Bolu” ifadelerini kullandı.

Kep Adresi [email protected]