reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

Özbağ, Belediye personeli ile iftarda buluştu

Özbağ, Belediye personeli ile iftarda buluştu
05 Haziran 2017 - 11:50

 

Seben Belediyesi tarafından geleneksel olarak yapılan iftar programı bu yıl da belediye personelinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Seben Belediyesi geleneksel iftar programı geçtiğimiz gün Mehmet Zeki Güneş Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı. Düzenlenen iftar programına Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ ve Belediye Meclis Üyelerinin yanı sıra yaklaşık 70 belediye personeli ile aileleri katıldı. Personel ve aileleri geleneksel olarak düzenlenen program dolayısıyla duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

İftar öncesinde bir konuşma yapan Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, Ramazan ayının faziletinden bahsederken, birlik ve beraberliğin pekiştirildiği bir ay olmasının önemini vurguladı. Başkan Özbağ, konuşmasında ayrıca şu ifadelere yer verdi: “Allah’a şükürler olsun, bizleri yeniden bu güzel Ramazan sofralarında buluşturdu. Allah hepimize mübarek Ramazan ayının rahmetinden ve bereketinden faydalanmayı nasip etsin. Bu ay paylaşmanın anlam bulduğu, birlik ve kardeşlik ayıdır. Bu ayı fırsat bilmeli, ahretimizi kazanmak için Allah’ın razı olduğu işleri yapmalıyız. Burada bolluk ve bereket içerisinde iftarımız açacağız, ancak iftar sofralarına hasret kalan, vatanımız ve milletimizin güvenliği için canını hiçe sayan kahraman vatan evlatlarımıza dua etmeyi unutmayalım. Bu duygu ve düşüncelerle düzenlemiş olduğumuz iftar programına katılımlarınızdan ötürü hepinize teşekkür ediyor, hayırlı Ramazanlar diliyorum.”

Kep Adresi [email protected]