reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

Şehit yakınları ve gaziler iftarda buluştu

Şehit yakınları ve gaziler iftarda buluştu
02 Haziran 2017 - 10:11

 

Bolu Valisi Aydın Baruş, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, şehit yakınları, gaziler ve aileleri ile düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Bolu’da yaşayan şehit yakınları, gaziler ve aileleri Bolu 2. Komando Tugay Komutanlığı tarafından Kışla Gazinosu’nda düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Garnizon Komutanı Piyade Kurmay Albay Muammer Yılmaz’ın ev sahipliğinde gerçekleşen iftar davetine şehit yakınları, gaziler ve ailelerinin yanı sıra Bolu Valisi Aydın Baruş, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Emniyet Müdürü İbrahim Özel, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay İsmail Güzel ve askeri personeller katıldı.

Anlamlı gecede Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a eşi Güler Yılmaz’da eşlik etti

Vali Baruş ve Başkanı Yılmaz iftara sayılı dakikalar kala masaları tek tek dolaşarak davetlilerin Ramazan aylarını kutladı, daha sonra da şehit yakınlarıyla aynı masada iftar yaptı.

İftar sonrasında ise ebediyete intikal etmiş tüm asker, polis ve güvenlik güçleri için Kuran-ı Kerim okunarak, dua edildi.

Gerçekleşen dua sonrası Garnizon Komutanı Piyade Kurmay Albay Muammer Yılmaz’da kısa bir konuşma yaparak, Şırnak’ta yaşanan helikopter kazasında şehit olan 13 kahraman Mehmetçiğin yanı sıra bugüne kadar ebediyete intikal eden tüm şehit ve gazileri minnetle andı ve terörle mücadelede kararlılık mesajları verdi.

Kep Adresi [email protected]