Marketler Haberleri

marketler haberleri ve güncel marketler gelişmeleri, marketler ile ilgili tüm video, marketler fotoğrafları ve marketler haberleri Köroğlu Gazetesi | Bolu sitemizde


HABER

Migros Marketlerde 3 gün boyunca dev indirim geçerli! Birçok üründe 1 alana 1 bedava var! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

HABER

Marketler indirim atağına geçti! Zeytinden peynire, çaydan pirince kadar birçok üründe %45 indirim uygulanmaya başladı.

HABER

Tüketiciler Ramazan ayı öncesinde un, şeker, pirinç, yağ, deterjan gibi belli ürünlerde kafasına göre fiyat uygulayan marketlere denetim yapılmasını istiyor.

HABER

Ramazan ayının başlamasına sayılı günler kala marketlerde hurma satışları başladı. Geçen yıl 300 gramı 44,90 TL olan hurmanın bu yıl...

ULUSAL

Ticaret Bakanlığı ekipleri, yaklaşan ramazan ayı öncesince marketlerde temel gıda ve ihtiyaç ürünlerine yönelik fahiş fiyat ile etiket denetimi gerçekleştirdi.

EKONOMİ

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri (Tarım Kredi) ürünleri "KoopBakkal"ların da artmasıyla yıl sonu itibarıyla 4 bin noktada satılır hale gelecek.

EKONOMİ

Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde temel gıda ve temizlik ürünlerinde başlatılan sabit fiyat kampanyasının 1 ay uzatıldığı bildirildi.

HABER
HABER
HABER
HABER
HABER