MHP Bolu 1. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Akgül, seçimlere kısa bir süre kala ziyaretlerini sürdürüyor. Gün içerisinde dur durak bilmeyen Akgül, Gerede, Karacaağaç Köyü, Ahmetler Köyü ve Yığılcalılar Derneği’ni ziyaret etti.

Haber: Servet Gökçek

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri öncesi MHP Bolu 1.Sıra Milletvekili Adayı İsmail Akgül, yoğun bir tempoda saha çalışmalarına devam ediyor.

MEŞALELERLE KARŞILANDI

Her gün hem esnaf ziyareti hem de vatandaşlarla bir araya gelen Akgül, Gerede Sanayi Sitesi, Karacaağaç Köyü’nde köy toplantısıyla birlikte Yığılcalılar Derneği ziyareti ve Ahmetler Köyü’nde seçim öncesi çalışmalarını sürdürdü.

Karacaağaç Köyü’nde meşalelerle karşılanan İsmail Akgül, köy toplantısı yaparak vatandaşlarla bir araya geldi. Akgül, “Burası bizim, biz her tarafta olacağız. Karacaağaç Köyü Ata toprağımız. Sizlerle burada olmaktan çok mutluyum” dedi.

“HEP BİZİM İSMAİL OLARAK KALACAKSIN”

Hem dernek ziyaretinde hem de Karacaağaç Köyü’ndeki Köy toplantısında vatandaşlarla sohbet havasında konuşan ve sorunlarını dinleyen İsmail Akgül’e sevgi seli oldu.

Vatandaşlar, “Karacaağaç Köyü bizim diyorsun sen de bizimsin, sen bizim İsmail’sin, hep de bizim İsmail olarak kalacaksın” ifadelerini kullandı.

ismail3ismail1ismail2