(HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ-FAHRİ GÜNDÜZ)- Iğdır FK ile anlaşan Teknik Direktör Yalçın Koşukavak yeni takımının kampına katılmadan Boluspor tesislerine gelerek, Boluspor Kulübü Başkanı Savaş Abak, yöneticiler ve kulüp çalışanlarıyla vedalaştı.

Koşukavak, Boluspor’a uzun yıllar sonra play-off heyecanını yaşatmasının ardından Iğdır FK ile anlaşmaya vardı. Boluspor tesislerinde gerçekleştirilen vedada, Başkan Savaş Abak, yöneticiler ve kulüp çalışanlarıyla dostane bir ortamda görüşmeler yapıldı.

Vedalaşma sırasında samimi anlar yaşanırken, Koşukavak, Boluspor’daki çalışma arkadaşlarına ve kulüp çalışanlarına teşekkür etti.

“Boluspor’da geçirdiğim süre boyunca çok güzel anılar biriktirdim”

Koşukavak, “Boluspor’da geçirdiğim süre boyunca çok güzel anılar biriktirdim. Buradaki tüm dostlarıma teşekkür ediyorum ve Boluspor’a gelecek sezon için başarılar diliyorum” dedi.

“Yalçın Hoca ile çalışmak bizim için büyük bir şanstı”

Boluspor Kulübü Başkanı Savaş Abak ise, Koşukavak’a emekleri için teşekkür ederek, “Yalçın Hoca ile çalışmak bizim için büyük bir şanstı. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yalçın Koşukavak, vedalaşmanın ardından yeni takımı Iğdır FK’nın kampına katılmak üzere Boluspor tesislerinden ayrıldı.

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ