(HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ)- Uzun yıllardır İnşaat Mühendisliği yapan ve Bolu’ya hak ettiği hizmetin İYİ Parti ile geleceğini ifade eden Bolu Belediye Başkan Adayı Mansur Şen, “Bolu halkına güveniyoruz, işi ehline teslim edeceğine inanıyoruz” dedi.

İYİ Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Mansur Şen, ekibiyle birlikte sahada sıkı bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Farklı gruplar halinde kapı kapı vatandaşa ulaşan İYİ Parti teşkilatı seçim hedefine kilitlenmiş durumda.

Geçtiğimiz günlerde Bolu’yu ziyaret eden Genel Başkan Meral Akşener’e vatandaşa gösterdiği ilgiden memnuniyet duyduklarını belirten İYİ Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Mansur Şen, “Bolu halkına güveniyoruz, işi ehline teslim edeceğine inanıyoruz” dedi.

“BOLU HALKI YANILTILMAYA ÇALIŞILIYOR, GENEL BAŞKANIMIZ MEMNUN AYRILDI”

Şen yaptığı değerlendirmede, kendilerine gösterilen ilgi ve sevgiden duydukları memnuniyeti belirterek; “31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in ilimizde yaptığı ziyaretten çok memnun olduk. Genel Başkanımızın ziyareti esnasında sokakta gördüğümüz ilgiden ve sevgi selinden büyük bir heyecan ve memnuniyet duyuyoruz. Hep beraber gördük ki Genel Başkanımızla birlikte ziyaret ettiğimiz esnafların neredeyse tamamı değişim istiyor bu değişimin adresi olarak bizi görüyordu. Sadece bir esnafımız başka bir partiyi destekleyeceğini söyledi. Buna da tabi ki saygı duyarız. Biz İYİ Parti ailesi olarak Bolu halkına güveniyoruz. Halkımızın yüksek ferasetine inanıyoruz. Parti teşkilatında birlikte omuz omuza sahada çalıştığımız arkadaşlarımızın heyecanı ve özverisi gerçekten takdire şayan. İnsan ötesi bir çabayla arkadaşlarımız günün her vaktinde vatandaşlarımıza ulaşmaya partimizin hedeflediği hizmet anlayışını anlatmaya çalışıyor. Hep birlikte başaracağımıza inanıyoruz.” İfadelerini kullandı.

“YETERLİ TEKNİK BİLGİYE SAHİBİM”

Boluluların işi ehline teslim edeceğine dair görüşünü de dile getiren Şen; “Ben İnşaat Mühendisi olarak meslek hayatım boyunca hep bu şehrin doğru imarlaştırılması ve iyi yönde gelişmesi için çaba gösterdim. Bu konuda yeterli teknik bilgiye sahibim. Şehrin teknik bir adam gözüyle yönetilmesinin önemli olduğunu düşünüyorum. Bu konuda ehliyetimiz vardır ve Bolu halkının işi ehline teslim edeceğine inancımız tamdır. Vatandaşımızın bize olan teveccühü ve güveni her gün katlanarak artıyor. Daha önce diğer partileri tercih edip onlardan ümidi kesen vatandaşlarımız beni desteklemekte tereddüt göstermesinler. Haklının yanında olup karar verdiklerinde hedefe ulaşacağımıza inancımız tamdır.

İnanıyorum ki seçim çalışmalarında; Devletin kaynaklarını, bakanlarını, bürokratlarını sorumsuzca kullananlara, Belediyenin kaynaklarını, personelini pervasızca kullananlara, vatandaşımız gerekli dersi sandıkta verecektir.” Şeklinde konuştu.

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ