(HABER: AYNUR DURUKAN)- Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Sanayi Sitesi’nde çalışmalarını sürdürdü. Esnaflarla buluşan Durak’a, sanayi esnafından destek geldi.

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, sanayi esnafını ziyaret etti.

Durak’a bu ziyaretinde belediye meclis üyesi adaylarının yanı sıra Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Aydın’ın da eşlik etti.

Esnafın sorunlarını dinleyen Durak, sanayi esnafına daha önce verdiği sözü yineledi. Sanayinin kaderini sanayi esnafının belirleyeceğini vurgulayan Durak “Yaptık oldu belediyeciliği yapmayacağız. Sizlerle ilgili bir karar alınırken, size sormadan sizlerle görüşmeden karar vermeyeceğiz. Bu konuda kesinlikle şüpheniz olmasın. Biz sizlere hizmet etmeye geliyoruz. Genel seçimlerde hep birlikte büyük bir başarıya imza atarak vekilimizi Bizim İsmail’i Ankara’ya gönderdik. Şimdi sizlerden bir destek daha istiyoruz. Nasıl belediyecilik yapılacağını sizlerde göreceksiniz. Sizleri kesinlikle mahcup etmeyeceğiz. İyi ki oy vermişiz dedirteceğiz” dedi.

Durak, esnaflardan destek sözü aldı.

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ