(Haber: Oğuzhan Eke) - Yeniden Refah Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı Faruk Bayrakdar, “Tüm bu belediyecilik anlayışlarının sonucunda belediyeler borç ve faiz batağına saplanmıştır” dedi.

Yeniden Refah Partisi (YRP) Bolu Belediye Başkan Adayı Faruk Bayrakdar, İzzet Baysal Küçük Sanayi Sitesi’nde esnafları ziyaret ederek destek istedi. Esnafın isteklerini dinleyen Bayrakdar, sorunlara çözüm önerilerini sundu. Projeleri hakkında bilgi verdi.

“MİLLETİMİZ BİZLERİ BAĞRINA BASTI”

Belediyelerin kötü durumda olduğunun mesajını veren Bayrakdar, “Sağ olsunlar milletimiz bizleri bağrına bastı. 89 ve 94 seçimleri öncesinde yolsuzluk ve borç batağındaki belediyeler hizmet veremez haldeydi, şehirlerin sokakları çöp çamur ve çukura teslim olmuştu. Ancak 89 ve 94 seçimleriyle işbaşı yapan Millî Görüş belediyeciliği hüküm sürerken, belediyeler laf değil hizmet üretti, milletin tek kuruşu boşa harcanmadı. Sonradan Millî Görüş’ten ayrılıp aynı belediyelerde koltuğa oturan aynı insanlar oldu, ama Millî Görüş bereketi olmadı. Belediyeleri boğazına kadar borca batırdılar. Dolayısıyla marifetin kişilerde değil, Milli Görüş gömleğinde olduğu ortaya çıktı” dedi.

“MİLLETİMİZİN YÜZÜNÜ YENİDEN GÜLDÜRECEĞİZ”

‘Milli Görüş’ anlayışıyla vatandaşın yüzünü güldüreceklerini aktaran Bayrakdar, “Rantçı heykelci ve örgütçü belediyecilik anlayışları belediyeleri ve vatandaşı perişan etmiştir. Tüm bu belediyecilik anlayışlarının sonucunda belediyeler borç ve faiz batağına saplanmıştır. LGBT organizasyonlarına, belediyeler alet edilecek hale getirilmiştir. Sokakları başıboş köpekler, parkları uyuşturucu çeteleri esir almıştır. Belediyeler, vatandaşa hizmet üreten değil, yandaşa rant üreten kurumlara dönüşmüştür. Çare geçmişte olduğu gibi bugün de Milli Görüştür, Yeniden Refah Partisi olarak 31 Mart’tan itibaren ahlaklı, faziletli, merhametli, liyakatli, dirayetli ve gayretli kadrolarımızla, ‘Ahlaklı Belediyecilik’ anlayışıyla milletimizin yüzünü yeniden güldüreceğiz” dedi

Editör: Oğuzhan EKE