(Basın Bülteni) - AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, Bolu’da seçim mesaisine sabah namazının ardından başladı.

Adaylığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandıktan sonra ilk seçim çalışmasına çıkan AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, Kültür Camii’nde sabah namazı kıldı. Namaz sonrası vatandaşlarla bir araya gelen Demirkol, sohbet etti. AK Parti teşkilatı tarafından vatandaşlara çay ikramı yapıldı. Demirkol’u, AK Parti Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner ve AK Parti İl yönetimi yalnız bırakmadı.

“ESNAFIMIZIN SIKINTILARI BİLİYORUZ, ÇÖZECEĞİZ”

Kültür Caminde vatandaşlarla buluştuktan sonra Sağlık Mahallesinde kurulan semt pazarına geçen Demirkol, burada vatandaşları ve cuma pazarı esnafını ziyaret etti. Pazar yeri esnaflarının her daim yanında olduklarını kaydeden Demirkol, “Esnafımızın pazar yerlerinde yaşadığı sıkıntıları biliyoruz, çözeceğiz. Büyük destekleri için esnafımıza çok teşekkür ederiz. Samimiyetle kucaklaşarak, Bolu’muzu hep birlikte daha güzel bir şehir yapacağız” ifadelerini kullandı.

KARNE TÖRENİNE KATILDI

Demirkol, semt pazarı ziyaretinin ardından 50. Yıl İlkokulu'nda düzenlenen, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Birinci Yarıyıl Karne Dağıtım Töreni’ne katıldı. Eğitim öğretim yılının ilk yarısında öğrencilerin karne heyecanına ortak olan Demirkol, öğrencilere karnelerini takdim etti, öğrencilerin hazırladığı halk oyunları gösterisini izledi. Çocuklarımızın getireceği en güzel karnenin güler yüzleri olduğunu belirten Demirkol, öğrencilere iyi tatiller dileklerini de iletti.

“KALP KIRMADAN BU SEÇİMİ KAZANACAĞIZ”

Gün boyu seçim çalışmasına devam eden Demirkol, “İlk günkü coşku ve heyecanla milletimiz için ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz. Bizleri samimiyetle güler yüzle karşılayan hemşerilerimizin destekleri var oldukça bizlere durmak da yorulmak da yok. Aziz milletimizin desteğiyle kalp kırmadan gönül, yormadan bu seçimi kazanacağız” şeklinde konuştu.

Editör: Oğuzhan EKE