reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

BELEDİYE MECLİSİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI SUYA İNDİRİM YAPILDI

BELEDİYE MECLİSİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI SUYA İNDİRİM YAPILDI
09 Nisan 2020 - 16:05

Koronavirüs nedeniyle olağanüstü toplanan Seben Belediye Meclisinden içme suyuna %60 oranında indirim kararı çıktı.

Koronavirüs önlemleri kapsamında, belediye meclis toplantılarının ertelenmesi, olağanüstü durumlarda ise önlem alınarak yapılmasına karar verilmesinin ardından, Seben Belediye Meclisi önlemleri alarak, olağanüstü toplandı.

Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak başkanlığında düzenlenen toplantıda, ilçe halkını yakından ilgilendiren bir karar da çıktı. Seben Belediye Meclis üyelerinin oy birliği ile aldığı karar ile Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında, içme suyu bedellerinde %60 oranında indirim yapıldı.

Seben Belediyesinin Olağanüstü Belediye Meclis Toplantısı ile ilgili Seben Belediyesi resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “2020 Yılı 2. Olağanüstü Meclis toplantımız bugün saat 11.00’de Solaklar Kaya evlerindeki Taş Restoranımızda Coronavirus önlemlerini dikkate alınarak gerçekleştirildi.

Covid-19 ile mücadele kapsamında ilçemizde içme suyu kullanan abonelerimizin Nisan Mayıs Haziran aylarında içme suyu bedellerinde %60 oranında indirim uygulanması kararını oy birliğiyle alindi. Meclis üyelerimize teşekkür ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.” denildi.

Kep Adresi [email protected]