reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

KAR KIŞ DEMEDEN KÖY KÖY DOLAŞIYORLAR

KAR KIŞ DEMEDEN KÖY KÖY DOLAŞIYORLAR
15 Ocak 2021 - 15:42

Yeniden Refah Partisi Bolu İl Teşkilatı her cuma günü Bolu’daki bir köyü ziyaret ediyor. Bu hafta Yumrukaya Köyü’nü ziyaret eden partililer cuma namazı sonrası Yumrukayalılarla bir araya geldiler.

Cuma namazı çıkışı cami cemaatine ikramda bulunan partililer, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın selamlarını ilettiler.

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın; “Kar kış dinlemeden köylümüzün dertlerini dinlemeye, dertlerinin çözümünün Yeniden Refah’ta olduğunu anlatmaya devam ediyoruz. Her daim halkımızın yanındayız. İşçi, memur, emekliye Yeniden Refah iktidarının ilk senesinde yüzde 50 maaş zammı yapacağız. Milli görüş sözü veriyoruz. Ne dediysek bugüne kadar yaptık. 51 senelik tarihimiz bunun apaçık ispatıdır. Elektrik, su ve doğalgaz gibi temel insani ihtiyaçların belli asgari orana kadarı devlet tarafından ödenecek. Akaryakıt üzerinden alınan fahiş vergileri ortadan kaldıracak, benzin, mazot ve oto gaz fiyatlarını yarı yarıya düşüreceğiz. Çiftçi ve köylüye aynen milli görüşün geçmişte yaptığı gibi yeniden sahip çıkacağız. Milli görüş demek önce millet demektir, dış güçler ve önce imtiyazlılar değil” şeklinde konuştu.

Kep Adresi [email protected]