orman toplantı

​(HABER: SERVET GÖKÇEK) - Cumhurbaşkanlığı Genelgesiyle yayınlanan ve her yıl 11 Kasım günü kutlanan "Milli Ağaçlandırma Günü" etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek olan ağaçlandırma uygulamalarına ilişkin koordinasyon toplantısı yapıldı.

Bütün iş süreçlerinin, herhangi bir aksaklığa sebebiyet verilmeden gerçekleştirilmesi, kurumlar arası iş birliği ve koordinasyonu sağlamak amacıyla gerçekleştirilen İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Bolu Vali Yardımcısı Dr. Abdullah Abid Öztoprak'ın başkanlığında yapıldı.

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Bolu Vali Yardımcısı Dr. Abdullah Abid Öztoprak, Mudurnu Kaymakamı Ayhan Kalaycıoğlu, Bölge Müdürü Mahmut Şentürk, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bolu Belediye Başkanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Özel İdare Sekreterliği, İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Müftülüğü, Mudurnu Belediye Başkanlığı yetkilileri katıldı.

Bölge Müdürü Mahmut Şentürk'ün açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda sunum eşliğinde koordinasyon kurulu üyelerine "Milli Ağaçlandırma Günü" yapılacak etkinlik kapsamında kurumların katkı ve sorumlulukları ile valilik kararları anlatıldı.

Toplantı, alınan kararlara yönelik önerilerin değerlendirilmesi ve kararların toplantı tutanağına bağlanmasının ardından sona erdi.

Editör: Servet GÖKÇEK