(HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ-FAHRİ GÜNDÜZ)- Trendyol 1.lig de 19.haftada sahasında ligin güçlü ekiplerinden biri olan Bandırmaspor’a karşı müthiş bir galibiyet alarak üst sıralara tutunan Boluspor’da önemli 90 dakikanın istatistikleri  belli oldu. Makedon oyuncu Daniel Avromovski 11 bin 976 metre ile ilk sırada yer aldı.

Boluspor, 19.haftada sahasında taraftarlarının desteğini alarak ligin güçlü ekiplerinden Bandırmaspor’ı 2-1 mağlup etmeyi başarmıştı.

Ligin ilk yarısına oranla daha tempolu bir oyun ortaya koyan Boluspor, ikinci yarı kamp devresini de iyi geçirerek fiziksel bir yükselişin de gözle görüldüğü dikkatlerden kaçmıyor.

Bandırmaspor karşısında bir çok oyuncu performansları ile dikkat çekerken sahada mücadele eden oyuncuların koşu mesafeleri de belli oldu.

Geçtiğimiz haftayı da önde kapatan Makedon oyuncu Daniel Avromovski, 11 bin 976 metre Naby 11 bin 650 metre, Diarrassouba 11 bin 574 ve Oğuz Kağan Güçtekin 11 bin 361 metre koşarak Bandırmaspor maçında istatistiklerde sıralamada yer alan oyuncular oldular.

Boluspor’da Makedon oyuncu Daniel Avromovski, 11 bin 976 metre ilk sırada yer alarak yine haftayı birinci sırada tamamladı.

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ