(HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ)- Geçtiğimiz aylarda aramızdan ayrılan Amatöre gönül vermiş Tahsin Gökdemir ve Faruk Özsoy'un adının verildiği 17. Veteranlar futbol turnuvası başladı. İlk maçta Tahsin Gökdemir ve Faruk Özsoy’un çocukları Eren Gökdemir ile Efe Özsoy başlama vuruşunu yaptı. Başlama vuruşunun ardından turnuvanın startı verildi.

İlimizde uzun yıllardır Bolu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Futbol İl Temsilciliği ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Veteranlar futbol maçları bu yıl da heyecan içinde oynanacak.

İlimizin iki değerli spor adamı Tahsin Gökdemir ve Faruk Özsoy adına düzenlenen veteranlar futbol turnuvası start aldı.

“Hak edenin kazanacağı turnuva olmasını diliyorum”

Bolu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Cemalettin Metin turnuvanın açılışında kısa bir konuşma yaptı. Metin, oynanacak maçlarda takımların centilmence mücadele etmesi gerektiğine vurgu yaparak; “İki değerli spor adamının ansına düzenlediğimiz 17.veteranlar futbol turnuvasının açılış töreninde sizlerle olmaktan son derece mutluyuz. Ailelerin adına yakışır bir şekilde turnuva boyunca centilmenlik içinde geçmesini bekliyoruz. Kazasız, sakatlıksız hak edenin kazanacağı turnuva olmasını diliyorum. Sonuçta turnuvanın sonunda 1 tane kupamız var. Ama çok değerli iki tane ailemiz var. Bu açılışta sizlere nasip oldu. Ben şimdiden katılan tüm takımlara başarılar diliyorum, katıldığınız içinde teşekkür ediyorum” dedi.

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ