Seçim çalışmalarını sürdüren Yeniden Refah Partisi heyeti Karacasu Beldesi’nde halkla buluştu. Parti heyeti, Karacasu halkından 14 Mayıs’ta yapılacak seçimler öncesi destek istedi. 

HABER: Servet Gökçek

Her fırsatta Bolu’dan 2 milletvekilini zorlayacaklarını belirten Yeniden Refah Partisi çalışmalarına Merkez Karacasu Beldesi’nde devam etti.  Yeniden Refah Partisi Milletvekili Adayları Sadettin Baskın, Yusuf Tek ve beraberindeki partililer Karacasu’da halkla bir araya geldi.

“3 HARFLİ MARKETLER KARACASU ESNAFINI ZOR DURUMDA BIRAKIYOR”

Çalışmaları sırasında açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Milletvekili Adayı Sadettin Baskın; “Bolu Karacasu Belde'mizde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Esnaf ziyaretleri ve Cuma namazı akabinde Karacasulularla hasbihal ettik, dertlerini dinledik, sorunlarına çözüm üretmeye çalıştık. Gördük ki Karacasu Beldemizin Gölcük Tabiat Parkı yolu üzerinde olması Karacasulu esnaflarımızın gelir kaynağı olması gerekirken, maalesef büyük balık küçük balığı yemiş durumda. Küçük esnaflar kangren olmuş durumda. Hakikaten özellikle 3 harfli marketlerin Karacasu esnafını zor duruma soktuğunu çok net bir şekilde görmekteyiz. Bu konunun mecliste mutlaka gündem yapılması, belirli bir nüfusun altındaki bölgelere büyük marketlerin açılmaması ve küçük esnafın ayakta kalması çok büyük önem arz etmekte” şeklinde konuştu.

“KARACASU’DA DAHA FAZLA TERMAL TURİZME İHTİYAÇ VAR” 

Baskın;  Karacasu Beldesinde termal turizme yönelik çalışmaların daha fazla yapılmasının önemine işaret ederek; “Karacasu halkı Yeniden Refah Partisi’ni ve Bolulu milletvekili adayı gösterilmesine çok büyük ilgi ve alaka gösterdi. Desteklerini esirgemeyeceklerini ifade ettiler. Cuma namazının akabinde Bolu Merkezdeki sanayi esnafına ziyaret etmeye devam edeceğiz. Esnafımıza Yeniden Refah Partisi'nin kendi milletvekili adaylarıyla kendi logo ve amblemleri ile gireceğimizi, ittifak dahilinde olduğumuz için baraj gibi bir problemin olmadığını ifade edeceğiz. Yeniden Refah iktidarında, tıpkı geçmişte Milli Görüş iktidarlarında olduğu gibi emeğinin karşılığını alan bir sanayici ve esnaf olacağını ve bunun ancak milli görüş prensipleri ile sağlanacağını ifade ettik ve edeceğiz inşallah. Teveccüh ve ilgi gösteren Karacasu halkına ve tüm emekçi kardeşlerime teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partili heyet programlarına Karacasu’nun ardından Merkez Sanayi ziyareti ile devam etti.

yrp (8)-1yrp (9)yrp (7)-1yrp (6)-1yrp (5)-1yrp (4)-1yrp (2)-1yrp (3)-1yrp (1)-1