reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

Ankara Sanat Platformundan Akçakale’ye hizmet şeref ödülü

Ankara Sanat Platformundan Akçakale’ye hizmet şeref ödülü
15 Ağustos 2017 - 17:08

Ankara Sanat Platformu tarafından Ankara Büyükşehir Belediyesi Güvenpark Sanat bu yıl  5.si düzenlenen “İki Devlet Tek Millet” konulu proje çerçevesinde gerçekleşen Edebiyat Şöleninde AİBÜ Gerede Meslek Yüksekokulu Tekstil Giyim Ayakkabı Deri Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Nurettin Akçakale Ankara Sanat Platformu Genel Başkanı Sultan Özateş tarafından Hizmet Şeref Plaketi ve sertifikası ile ödüllendirildi.

Resim-Türk El Sanatları Sergisi ve Edebiyat Şöleni etkinliği açılış kurdelesini Eğitimci-Yazar Sultan Özateş eşliğinde, Kültür ve Turizm Bakanlığı -Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Seyit Ahmet Arslan, Ankara Büyükşehir Belediyesi- Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Dr. Ahmet Recep Tekcan, Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdür Yardımcısı Durali Keleş, Ankara Üniversitesi Emekli Öğretim Üyesi, Azerbaycan Askeri Kadın Taburu Komutanı Prof. Dr. Hanım Halilova, Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tıbbi Patoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fahri Yılmaz, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Nurettin Akçakale, Özbekistan Uluslararası Altın Miras Vakfı Ankara Bölüm Başkanı Süleyman Merdanoğlu, Kerkük Kültür Derneği Kurucu Genel Başkanı Dr. Şemsettin Küzeci ile birlikte kesti.

Güvenpark Sanat Galerisinde düzenlenen Resim-Türk El Sanatları Sergisi ve Edebiyat Şöleni etkinliği boyunca etkinlikte yer alan şair ve yazarlar, eserlerini gelen ziyaretçilere imzalayarak hediye etti.

Kep Adresi [email protected]