reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

BELEDİYESPOR ATLETİZM TAKIMI FİNALLERDE YARIŞTI

BELEDİYESPOR ATLETİZM TAKIMI FİNALLERDE YARIŞTI
15 Ağustos 2017 - 13:05

Bolu Belediyespor Atletizm takımı başarılarına bir yenisini ekledi. Kulüplerarası 1. Lig müsabakalarında erkek ve bayanlarda ilk 8 takım arasına giren Belediyespor, Erkeklerde ise 3. olarak ilimize kupa getirdi.

Kurulduğu günden bu güne her yarışmadan madalya ile dönen Bolu Belediyespor Atletizim takımı 12-13 Ağustos tarihleri arasında Aydın’da yapılan Kulüplerarası 1. Lig Final yarışmasında mücadele etti. Belediyespor kulübünün bayan ve erkek takımları en iyi 8 takım içine girdi. Erkeklerde, Jandarma Gücü, İzmir Atletizm, Adana Seyhan Beld ve İstanbul Boğaziçini geride bırakan Belediyespor Erkek Atletizm takımı 3.lük kupasını kaldırırken, Bayanlarda ise, İstanbul Pendik Beld, İstanbul Boğaziçi ve Eskişehir Büyükşehir’i geçerek 5.oldu. 16 Bayan ve 18 Erkek sporcu ile mücadele edilen 1. Lig Final müsabakalarında atmalar, atlamalar ve Bolu’lu 4 milli sporcunun kendi branşlarında ilk üçe girdi.

Bolu tarihinde ilk

Bolu tarihinde ilk kez Büyüklerde Takım çıkararak finallere kalma başarısı gösteren Belediyespor, ilk kez katıldığı kulüpler arası 1. Lig final yarışlarında kupa alarak da başarımızı taçlandırmış oldu.

Bizlere inanan ve destekleyenlere çok teşekkür ederiz.

Bolu Belediyespor Atletizm takımı antrenörü Özlem Yavuz Süzek, “İlk kez katıldığımız kulüpler 1. Liginden kupa ile dönmek bizi çok mutlu etti” dedi. Süzek şu şekilde devam etti, “34 sporcu ile katıldığımız ve ilk kez yer aldığımız kulüpler 1. Liginden kupa ile dönmek bizi çok mutlu etti. Köklü kulüplere karşı verdiğimiz mücadele de Belediyespor bayrağını podyuma çıkarmaktan onur duyduk. Bize inanarak her zaman destekleyen Bolu Belediye Spor Kulübü Başkanı Engin ALEMDAR’a ve Amatör Branşlar Sorumlusu Erdem YILMAZ’a ve GHSİM’ne çok teşekkür ediyoruz.” İfadelerine yer verdi.

Kep Adresi [email protected]