reklam
reklam

Köroğlu Gazetesi | Bolu

reklam

DOĞALGAZ EV BAĞLANTILARI İHALE AŞAMASINA GELDİ

DOĞALGAZ EV BAĞLANTILARI İHALE AŞAMASINA GELDİ
11 Haziran 2019 - 11:34

Dörtdivan’da doğalgaz çalışmaları kapsamında, 15 Haziran tarihinde doğalgaz dağıtım şirketi tarafından ev bağlantılarının ihalesi yapılarak, doğalgaz hane bağlantılarının yapımına başlanacağı duyuruldu.

Dörtdivan’da çalışmaları devam eden doğalgaz hattı ile ilgili Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe’den açıklama geldi. Efe, yaptığı açıklamada 15 Haziran’da doğalgaz dağıtım şirketi tarafından ihale yapılacağını ve ardından hanelere doğalgaz bağlantıların yapılacağını belirtti.

Konu ile ilgili Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe yayınladığı mesajda; “Seçimden hemen sonra vatandaşlarımızın bir kış daha mağdur olmaması için doğalgaz dağıtım şirketi ile birlikte çalışarak ev bağlantılarının yapılmasını ihale aşamasına getirdik. 15 Haziran’da dağıtım şirketi ihalesini yapacak ve doğalgazda ev bağlantılarımız başlayacak. İlçemize hayırlı olsun. Dağıtım şirketi Aksa Doğalgaz yetkililerine de gösterdikleri işbirliği ve çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi iletiyor yapacakları ihalenin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu süreçte vatandaşlarımızdan da biran önce aboneliklerini yaptırarak sürece destek olmalarını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.