reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

EĞİTİM SEN’DE YENİ GÖREV DAĞILIMI

EĞİTİM SEN’DE YENİ GÖREV DAĞILIMI
03 Ağustos 2017 - 12:21

Eğitim Sen Bolu Şube Yürütme Kurulu, kongre sonrası yeni görev dağılımını kamuoyuna açıkladı.

Geçtiğimiz Mart ayında kongresini gerçekleştiren Eğitim Sen Bolu Şube Yürütme Kurulu, yeni yürütme kurulu görev dağılımını yaparak kamuoyunu bilgilendirdi.

Eğitim Sen Genel Merkezi tarafından 25 Temmuz’da onaylanan Şube Yürütme Kurulunun kararına göre görev dağılımı şu şekilde;

Şube Başkanı: Zehra Kulalı Gezici

Şube Sekreteri: Ramazan Kaman

Ş. Mali Sekreteri: Bilal Soylu

Ş.Örgütlenme Sekreteri; Doğan Yıldız

Ş. Yük. Öğret. ve Eğitim Sekreteri: Mahmut Öztürk

Ş. Kadın Sekreteri: Sevcan Altun Bozoğlan

Konu hakkında açıklama yapan yeni Şube Başkanı Zehra Kulalı Gezici; “Yürütme kurulu üyelerimizden Abdullah Berberoğlu kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti yerine ise geçmiş dönem Eğit-Sen başkanlarından Ramazan Kaman’ı göreve davet ettik. Yeni görev dağılımı sonrası iki dönem yürütme kurulunda görev alan ve bir döneminde de şube başkanlığı yapan Erkan Korkmaz yeni görev dağılımından 1 hafta sonra istifa etti.” ifadelerini kullandı.

Yeni Başkan Gezici “Yürütme kurulu üyeleri oy birliği ile benim bu dönemde başkanlık sorumluluğunu benim almamı arzu ettiler. Ancak bizim için esas olan kişilerin değil örgütümüz ve örgütlü mücadelemizdir, bu bağlamda yeni görev dağılımını kamuoyuna duyurduğumuz şekilde gerçekleştirdik, kararımız genel merkez tarafından onandı” dedi.

Kep Adresi [email protected]