reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

FERHAT GÖÇER’DEN UNUTULMAYACAK KONSER

FERHAT GÖÇER’DEN UNUTULMAYACAK KONSER
21 Ağustos 2017 - 12:20

“Marka Şehir Bolu 5. Uluslararası Köroğlu Festivali” sanatçı Ferhat Göçer konseri ile sona erdi. Festivalin finalinde sahne alan ünlü sanatçı, en sevilen şarkılarını Bolulular için söyledi. Yaklaşık 35 bin kişinin takip ettiği konser sonrası yapılan havai fişek gösterisi de geceyi renklendirdi.

18-21 Ağustos tarihleri arasında Bolu Valiliği ve Bolu Belediyesi iş birliğinde düzenlenen “Marka Şehir Bolu 5. Uluslararası Köroğlu Festivali” sona erdi. Türk dünyasının ortak kahramanı, “Köroğlu” adına düzenlenen ve Yeşilçam’ın efsanevi ismi sanatçı Hülya Koçyiğit’in festival ateşini yakmasıyla start alan festivalin sunuculuğunu komedyen, oyuncu, radyocu ve televizyon programcısı Ceyhun Yılmaz yaptı. Kültürel ve sanatsal birçok etkinliğe sahne olan dev festivalin birinci günün de sanatçı Ömür Gedik konser verirken, finalini ise sevilen sanatçı Ferhat Göçer yaptı.

ÜNLÜ SANATÇI 2 SAAT SAHNEDE KALDI

Konseri yaklaşık 35 bin kişi takip etti. Ünlü sanatçı, 2 saat sahnede kaldı ve söylediği şarkılarla Bolulara muhteşem bir gece yaşattı. Konser alanını dolduran binlerce kişi, ünlü sanatçının söylediği şarkılara eşlik ederek, bu anları cep telefonları ile kayıt altına aldı.

TELEFON FLAŞLARI MUHTEŞEM GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU

Sanatçı Ferhat Göçer, bir ara seyircilerden cep telefonlarının ışıklarını yakmalarını istedi. Konseri izleyenler cep telefonlarının flaşlarını açarak, alanı aydınlattı ve muhteşem bir görüntü oluşturdu. Ünlü sanatçı da yerel ve ulusal basın mensuplarını sahneye davet ederek, bu mükemmel anı ölümsüzleştirdi

BAŞKAN YILMAZ’DAN HALKA VE ÜNLÜ SANATÇIYA TEŞEKKÜR

Coşkulu konser sonrası sahneye çıkan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz da halka hitap etti. Bolu halkının her hizmetin en iyisine layık olduğunu dile getiren Yılmaz, daha sonra ise sahne performansı için kutladığı sanatçı Ferhat Göçer ile sunucu Ceyhun Yılmaz’a “Marka Şehir Bolu 5. Uluslararası Köroğlu Festivali”ne verdikleri katkılardan dolayı kutlayarak, hediye takdiminde bulundu.

Ayrıca, finalde yapılan havai fişek gösterisi de geceye renk kattı.

Kep Adresi [email protected]