reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

FIRAT HOCA’NIN EKİBİNE BOLULU ANTRENÖR

FIRAT HOCA’NIN EKİBİNE BOLULU ANTRENÖR
03 Haziran 2020 - 11:31

Bolu’da bireysel antrenörlük yapan Anıl Cırıkoğlu, Boluspor Teknik Direktörü Fırat Gül’ün ekibine yardımcı antrenör olarak dahil oldu. Bolulu genç antrenör, bundan böyle Boluspor A takımda, Fırat Hoca ile birlikte çalışacak.

Haber: Ömer ÇETİNASLAN

Bolu’da özel bir kulüpte, bireysel antrenör (personel trainer) olarak uzun süredir görev yapan Bolulu Anıl Cırıkoğlu, Boluspor Teknik Direktörü Fırat Gül’ün dikkatini çekti. Genç antrenör ile görüşen Fırat Gül, Anıl Cırıkoğlu’nu yardımcı antrenör olarak ekibine dahil etti.

Atletik performans alanında kendini geliştiren Anıl Cırıkoğlu, Bolu’da bireysel antrenörlük alanında başarılı bir grafik çizdi. Henüz 35 yaşında olan Teknik Direktör Fırat Gül’ün genç ekibine katılan Cırıkoğlu, Boluspor A takımda görev yapacak.

ANIL CIRIKOĞLU KİMDİR?

1994 doğumlu olan Anıl Cırıkoğlu, Bolu Kıbrıscıklı’dır. İlköğretim ve lise eğitimine Bolu’da aldıktan sonra, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bilimlerinden mezun olmuştur. Daha önce bireysel antrenörlük yapan Cırıkoğlu’nun uzmanlığı futbol alanıdır.

Kep Adresi [email protected]