reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

GAZİLERİMİZ İÇİN ANIT PARKTA TÖREN

GAZİLERİMİZ İÇİN ANIT PARKTA TÖREN
20 Eylül 2020 - 16:16

19 Eylül Gaziler Günü tüm yurtta olduğu gibi ilimiz Göynük ilçesinde de düzenlenen törenle kutlandı. Belediye Başkanı Ahmet Çankaya, Gaziler Günü mesajında, “Milletimizin bağımsızlığı için canlarını hiçe sayan gazilerimizin gününü kutluyorum” dedi.

Göynük ilçesinde 19 Eylül Gaziler Günü, Anıt Parkta düzenlenen törenle kutlandı. Atatürk Anıtında düzenlenen törene İlçe Kaymakamı Muhammet Serdar Erdoğan, Belediye Başkanı Ahmet Çankaya, Gazilerimiz, Şehit ve Gazi yakınları, kurum amirleri, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Törende Atatürk Anıtı’na Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı tarafından çelenkler sunuldu. Çelenk sunumu sonrası saygı duruşu yapıldı ve akabinde İstiklal Marşımız okundu.

Belediye Başkanı Ahmet Çankaya Gaziler Günü mesajında, “Aziz vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve milletimizin bağımsızlığı için canlarını hiçe sayan kahraman gazilerimizin Gaziler Günü’nü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bütün gazilerimizi saygı, rahmet ve minnetle yad ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kep Adresi [email protected]