reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

“İSTİHDAMDA HEDEF 3 BİN KİŞİ”

“İSTİHDAMDA HEDEF 3 BİN KİŞİ”
24 Mayıs 2017 - 14:07

Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle SGK Müdürü ve kurum çalışanlarının ziyaret ettiği BTSO Başkanı Türker Ateş, istihdamda 2 bin kişilik hedefi yakaladıklarını ve sayıyı revize ettiklerini söyledi.

Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mustafa Turan ve kurum çalışanlarından oluşan bir heyet, Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Ziyaretlerinden dolayı SGK İl Müdürü Mustafa Turan ve beraberindekilere teşekkür eden Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, özellikle son dönemde hükümetin istihdam seferberliği başlığı altında iş dünyasına istihdam alanında ciddi anlamda teşvikler sağladığını belirterek, “bu teşvik ve desteklerden firmaların azami ölçüde istifade edebilmesi için oda olarak gayret sarf ediyoruz. İstihdam seferberliği kapsamında Bolu olarak Mart sonu itibariyle taahhütlerimizi yerine getirdik ve ilave 2 bin kişilik yeni istihdam hedefinin yakaladık. Bu hedefi yıl sonu itibariyle 3 bin kişi şeklinde revize ettik ve hedefimizi yakalayacağımıza inanıyoruz” dedi.

Kep Adresi [email protected]