reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

KALKINMA VE TANITMA VAKFINDAN MUHTEŞEM KONSER

KALKINMA VE TANITMA VAKFINDAN MUHTEŞEM KONSER
12 Mayıs 2017 - 13:06

 

İzzet Baysal Şükran Günleri kapsamında Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Türk Sanat Müziği Korosu tarafından konser verildi. İzzet Baysal’ın 10 altın öğüdü içerisinde yer alan “Eğlenmeye vakit ayır, eğlence gençliğin sırrıdır” sloganı ile yapılan konser seyircilere eğlenceli saatler yaşattı.

İzzet Baysal Şükran Günleri kapsamında Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Türk Sanat Müziği Korosu tarafından bir konser verildi. İzzet Baysal’ın 10 altın öğüdü içerisinde yer alan “ Eğlenmeye vakit ayır, eğlence gençliğin sırrıdır” sloganı ile yapılan konser seyircilere eğlenceli saatler yaşattı. Ayşegül İltir’in şefliğini yaptığı konserde 24 farklı eser seslendirildi. 12 farklı solist ve Koro eşliğinde seslendirilen eserler büyük alkış topladı. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda verilen muhteşem konsere Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Keskin, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Ahmet Baysal ve üyeleri, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İki bölümden oluşan konserin ilk bölümünde ve ikinci bölümünde birbirinden güzel on ikişer şarkı okundu. Zaman zaman salondakilerinde katılım sağladığı birbirinden güzel şarkılardan oluşan muhteşem konserde izleyenler gönüllerince eğlendi.

Kep Adresi [email protected]