reklam
reklam

Köroğlu Gazetesi | Bolu

reklam

SALGINLA MÜCADELE DÖRT BİR YANDAN DEVAM EDİYOR

SALGINLA MÜCADELE DÖRT BİR YANDAN DEVAM EDİYOR
12 Nisan 2020 - 14:20

Göynük Belediyesi tarafından ilçede yürütülen koronavirüsle mücadele çalışmaları kapsamında sokak hayvanlarına yiyecek verildi. Öte yandan Belediye ekipleri tarafından ilçenin dört bir yanında dezenfekte çalışmaları sürdürülüyor. 

İlimiz Göynük ilçesinde Belediye Başkanı Ahmet Çankaya’nın talimatıyla koronavirüsle mücadeleye aralıksız devam eden belediye ekipleri, yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarını da unutmadı. Ekipler, ilçenin belirli noktalarında sokak hayvanları için beslenme alanları oluşturdu.

“SEVİMLİ DOSTLARIMIZ YAŞAMIMIZIN BİR PARÇASI”

Belediyeden yapılan açıklamada, “Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında, lokanta ve kafelerin kapanması nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarının aç kalmaması için Belediyemizce belirli noktalara kap ve mama konulmuştur. Sokak hayvanlarını unutmayalım. Sevimli dostlarımız yaşamımızın bir parçası” ifadelerine yer verildi.

“MECBUR KALMADIKÇA EVDEN ÇIKMAYIN”

Belediye ekipleri öte yandan resmi kurum binalarında ve ilçenin dört bir yanında dezenfekte ve temizlik çalışmaları yürüttü. Ekipler ilçe halkının mecbur kalmadıkça evden çıkmamalarını önemle rica etti.