reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

VALİ BARUŞ’A SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI ZİYARETİ

VALİ BARUŞ’A SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI ZİYARETİ
16 Mayıs 2017 - 10:17

 

Sosyal Güvenlik Haftası’ nedeniyle Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Mustafa Turan kurum çalışanları ile birlikte Bolu Valisi Aydın Baruş’u makamında ziyaret etti.

Bolu Valisi Aydın Baruş’a çiçek takdim ederek Sosyal Güvenlik Haftası hakkında bilgiler veren İl Müdürü Mustafa Turan,  hafta boyunca çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini belirterek, teşvikler ve kayıt dışı istihdam ile ilgili bilgilendirmeler yapıp kurum ziyaretleri gerçekleştireceklerini kaydetti.

Sosyal Güvenlik Haftası’nın tüm kurum çalışanlarına ve ülkemize hayırlı olması temennisinde bulunan Bolu Valisi Aydın Baruş, sosyal güvenliğin, sosyal devlet ilkesinin hayata geçmesi için önemli bir kavram olduğunu ifade ederek, bu hafta çerçevesinde yapılacak olan rehberlik eğitiminin sosyal bilinci yükseltmede önemli olacağını ifade etti.

Bolu Valisi Aydın Baruş’un makamında gerçekleşen ziyarete İl Müdürü Mustafa Turan’ın yanı sıra Müdür Yardımcıları Sevgi Ünal ve Mehmet Hanefi Taştan ile kurum çalışanları Ahmet Özer, Yüksel Çakır ve Sedat İnce katıldı.

Kep Adresi [email protected]