reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

VALİ ÜMİT’TEN TUGAY KOMUTANLIĞI’NA ZİYARET

VALİ ÜMİT’TEN TUGAY KOMUTANLIĞI’NA ZİYARET
03 Eylül 2020 - 9:46

 Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bolu 2. Komando Tugay Komutanlığı’na ziyarette bulundu.

Bolu 2. Komando Tugay Komutanlığı’na gelişi esnasında Garnizon Komutan Vekili Piyade Komando Albay Yavuz Çankaya, Piyade Komando Albay Mustafa Köse ve Piyade Komando Albay İslam Can tarafından karşılanan Vali Ahmet Ümit ziyaret öncesi Komutanlık Şeref Defterini imzaladı.

Ardından Komutanlık Makamına geçen Bolu Valisi Ahmet Ümit, Garnizon Komutan Vekili Piyade Komando Albay Yavuz Çankaya’dan Bolu 2. Komando Tugayı’nın faaliyetleri ile ilgili bilgiler aldı.

“RABBİM ŞANLI ORDUMUZUN YÂR VE YARDIMCISI OLSUN” 

Sınır dışında görevli Tugayımıza ve değerli Komutanımıza başarılar dileyen Bolu Valisi Ahmet Ümit, “Bolu 2. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Dündar Şahin Güngör komutasında sınır ötesinde görev yapan kahraman askerlerimize ve değerli komutanlarımıza başarılar dilerim. Rabbim şanlı ordumuzun yâr ve yardımcısı olsun. Tüm Bolu halkının yüreği sizlerle” dedi.

Bolu Valisi Ahmet Ümit, Garnizon Komutan Vekili olarak 6 aydır Bolu 2. Komando Tugayı’nda görev yapan ve sınır ötesine göreve gidecek olmasından dolayı ilimizden ayrılacak olan Piyade Komando Albay Yavuz Çankaya’ya da bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, yerine görevi teslim alacak olan Piyade Komando Albay Mustafa Köse’ye başarılar diledi.

Kep Adresi [email protected]