(HABER: MEHMET ŞAH ELKATMIŞ)-31 Mart yerel seçim çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, sosyal medyasından yaptığı paylaşımla Bolu’nun sorunlarına dikkat çekerek, Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan’a da gönderme yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, sosyal medyasından paylaştığı video ile Bolu’nun sorunlarına  işaret etti.

Trafik sorunundan, otoparka, kültür merkezinden su fiyatlarına bir çok konunun yer aldığı videoda Tanju Özcan’ın 2019 seçimlerinde vermiş olduğu sözleri tutmadığını yineledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, paylaşılan video ile Bolu’nun sorunlarını bildiklerini ve hazırladıkları projelerin lafta kalmayacağını 31 Mart itibariyle seçildikten sonra hemen çalışmalara başlayarak Bolu’nun geleceğini şekillendireceklerini vurguladı.

Durak, “Biz bu yola çıkarken ve projelerimizi hazırlarken Bolu’nun sorunlarını ve çözümlerini bilerek çıktık. Hazırladığımız projeler ile Bolu’nun geleceğini inşa edeceğiz. Söz verip de tutmayanlardan olmayacağız. Bolu için, Bolu’ya hizmet için geliyoruz. Eğer ki sözümüzü tutmaz isek Bolulu hemşehrilerimiz bize bunun hesabını 5 yıl sonra sorsunlar. Biz dürüst ve şeffaf bir belediyecilik hizmetini Bolu’ya kazandıracağız. Ayırmadan, ayrışmadan canla başla Bolu için çalışacak ve Bolumuzu hep birlikte inşa edeceğiz. 31 Mart akşamı zaferimizi ilan edeceğiz ve Bolu’nun layık olanda kalacağına inancımız tam” ifadelerine yer verdi.

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ