(Haber: Aslı Akış) - Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Hakan Aydın, MHP Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın’ın müsaadesiyle görevinden ayrıldığını “Bu Bir Veda Değil; Yeni Başlangıçlara Merhabadır” ifadeleri ile duyurdu.

Bolu Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adaylığı için görevinden istifa eden MHP Merkez İlçe Başkanı Hakan Aydın’ın yerine MHP Merkez İlçe Başkanı olarak Selami Taşdöven atandı. Aydın, göreve geldiği günden bu yana desteklerini esirgemeyen MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, MHP Bolu Belediye Başkan adayı İlhan Durak, Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem ve tüm teşkilatlara da teşekkür etti.

İstifasını yazılı açıklama ile duyuran Aydın; “04.01.2023 tarihinde Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyfendinin tensipleriyle atandığım, sonrasında delegelerimizin teveccühleriyle seçildiğim MHP Bolu Merkez İlçe başkanlığı görevinden yine Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Edip Semih Yalçın Beyfendinin müsadeleriyle ayrılmış bulunuyorum.

“TÜM TEŞKİLATLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Göreve geldiğimiz günden bu yana şahsım ve yönetimimize desteklerini esirgemeyen MHP Bolu Belediye Başkan adayımız İlhan Durak’a, MHP Bolu Milletvekilimiz İsmail Akgül’e, Bolu Ülkü Ocakları Başkanımız Cihan Özkalem ve yönetimine, kutsaliyetlerimize ihanet etmeden davamıza emek vermeye devam ederek bizlerden bilgi ve tecrübelerini esirgemeyen eski il, ilçe başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerine, mevcut ilçe başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerine, ilçe ocak başkanlarımıza ve yönetim kurullarına, aileme, eş, dost ve akrabalarıma teşekkür ederim.” Şeklinde konuştu.

“VAR GÜCÜMÜZLE SAHA DA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ”

14-28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinin Bolu’daki başarısını 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde de gösterecekleri inancını vurgulayan Aydın;  “Bu bir veda değil, yeni başlangıçlara merhabadır. 1 yıl önce göreve gelirken tüm teşkilatlarımızda olan birlik, beraberlik ve azim aynı şekilde devam etmektedir. Tüm gücümüzle ‘Lider ülke Türkiye’, ‘Lider Şehir Bolu’ diyerek var gücümüzle saha da çalışmaya devam ediyoruz. Milletvekili seçimlerinde surda açtığımız gediği, mahalli idareler seçimlerinde başta Bolu Belediye Başkanlığı olmak üzere ilçe, belde belediyelerimiz ve il genel meclisimizde göstereceğimiz seçim zaferleriyle devam ettirmek istiyoruz. Bu uğurda maddi-manevi, bedenen ve ruhen hem adaylarımızın hem de teşkilatımızın emrindeyiz.  MHP Bolu Merkez İlçe Yönetim Kurulumuzun oy birliği ve Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Edip Semih Yalçın Beyfendinin müsadeleriyle MHP Merkez İlçe Başkanlığı görevine seçilen dava büyüğüm, yol arkadaşım Selami Taşdöven’e yeni görevinde başarılar dilerim.

Her daim Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin ve MHP Bolu İl Başkanımız Ayhan Çelikkol, Merkez İlçe Başkanımız Selami Taşdöven’in yani teşkilatımın emrinde olduğumu kamuoyuna saygılarımla arz ederim.” İfadelerine yer verdi.

Editör: Oğuzhan EKE