(HABER MERKEZİ)- AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, seçim yorgunluğunu atmak ve çocuklarla keyifli vakit geçirmek için Ramazan Etkinliği düzenleyecek.

Anıt Park Tören Alanı'nda 30 Mart Cumartesi günü saat 14.00’te başlayacak etkinlikte, çocuklar için eğlenceli aktiviteler, dans gösterileri ve lezzetli ikramlar olacak.

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarını tamamladıktan sonra son seçim çalışması gününü geleceğimizin güvencesi çocuklara ayırdı.

Cumartesi günü düzenlenecek olan Ramazan Etkinliğinde çocuklarla bir araya gelecek olan Demirkol, "Bu süreçte ihmal ettiğimiz çocuklarımızla keyifli vakit geçirmek ve seçim sürecinin yorgunluğunu atmak istiyorum. Bütün çocukları aileleri ile birlikte Anıt Park tören alanında cumartesi günü saat 14.00'te Ramazan Etkinliğimize davet ediyorum." dedi.

Anıt Park Tören alanında saat 14.00’te başlayacak Ramazan Etkinliğinde, çocuklar için çeşitli eğlenceli aktiviteler düzenlenecek. Palyaçoların da yer alacağı etkinlikte, dans koreografileri, skeçler, gölge oyunları ve mini konserler sunulacak.

Miniklere geleneksel Ramazan coşkusuyla Osmanlı macunu, ramazan şerbeti ve patlamış mısır ikramı yapılacak.

Demirkol Çocuklar

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ