reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

BAŞKAN ÖZCAN’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

BAŞKAN ÖZCAN’DAN GAZETEMİZE ZİYARET
11 Ocak 2021 - 15:21

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle Köroğlu Televizyonu & Köroğlu Gazetemizi ziyaret etti.

Haber:  Aslı Akış

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Köroğlu TV ve Köroğlu Gazetemize ziyarette bulundu.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, Köroğlu Televizyonu Haber Müdürü Aslı Akış, Köroğlu Gazetesi İmtiyaz sahibi Ahmet İshak Gülen, Yazı İşleri Müdürü Burhan Yeşiltaş, tarafından karşılandı. Samimi ve keyifli bir ortamda gerçekleşen ziyarette bol bol sohbet edildi.

Ziyarette “Basın ulusun ortak sesidir, bir güç, bir okul, bir yol göstericidir” diyen Başkan Özcan; gazetecilerin demokratik ve gelişmiş bir ülkenin temel yapı taşları olduğunu belirterek halkın doğrulara ulaşmasını sağlayarak, mesleğini tarafsızlık ilkesiyle icra eden tüm basın emekçilerinin gününü kutladığın söyledi.

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Köroğlu Gazetesi İmtiyaz sahibi Ahmet İshak Gülen Başkan Özcan ve ekibine teşekkür etti.

Ziyaretin ardından başkan Özcan Köroğlu TV Köroğlu Gazetesi çalışanları ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kep Adresi [email protected]