reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

FETHİ ÖZER İDDİALARA CEVAP VERDİ

FETHİ ÖZER İDDİALARA CEVAP VERDİ
29 Haziran 2022 - 22:56

Boluspor ile sözleşmesi sona eren ve Eyüpspor ile anlaşmaya varan Fethi Özer, yayınladığımız haber sonrası açıklama yaparak iddialara cevap verdi.

Transfer komitesi ile yapılan görüşmelerden sonuç alamayan ardından Spor Toto 1.lig takımlarından Eyüpspor ile anlaşan Fethi Özer; “Ben takımım için 3 yıl elimden geleni yaptım” dedi.

Boluspor ile sezonun bitmesi sonrası sözleşmesi sona eren ve yapılan görüşmelerde her iki taraf anlaşma sağlamazken kırmızı beyazlı formayı 3 sezon giyen ve kaptanlık yapan Fethi Özer, Eyüpspor ile anlaşmaya varmıştı.

Gündeme taşıdığımız haber birçok sitede yer aldı. Yaptığımız haberin ardından Boluspor eski takım kaptanı Fethi Özer iddialara cevap verdi;

Özer’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle: “Bugün Bolu televizyonunda yayınlanan ve daha sonra yazılı bir şekilde dile getirilen haberi büyük bir üzüntü ve şaşkınlıkla okudum. Her şeyden önce takım kaptanlığını yaptığım, 3 yıl boyunca elimden gelenin her zaman fazlasını yapmaya çalıştığım Boluspor camiasına bu şekilde veda edip anılmak beni çok üzdü. Sözleşme kağıtlarım kulüp binasındadır, Boluspor Kulübü’nde 3 yıl boyunca oynadığım parayı merak eden herkes gidip görebilir. Görüntülü röportaj vermeyi reddedip haber olarak girebilirsiniz diyen şahısların amacı beni karalamaya çalışmaktır. Bu haber hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktır. Bundan sonra ki süreçte Boluspor Kulübü’ne başarılar dilerim. Saygılarımla” dedi.

Kep Adresi [email protected]