reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

İZ AKADEMİ’DEN MACERA PARKI GİBİ FİZYOTERAPİ BÖLÜMÜ

İZ AKADEMİ’DEN MACERA PARKI GİBİ FİZYOTERAPİ BÖLÜMÜ
26 Ocak 2021 - 15:15

İlimizde Özel Eğitim de yaptığı değişik projelerle fark yaratmaya devam eden Özel İz Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurum içinde yaptığı yeniliklere bir yenisini daha ekledi.

İz Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Destek Eğitim programları kapsamında hazırladığı Fizyoterapi bölümünde yaptığı farklılıklarla kalitesini bir kez daha ortaya koydu. Engelli bireyler için uzman personeli ile kaliteli bir eğitim anlayışı ortaya koyan İz Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Fizyoterapi bölümünde yaptığı tırmanma duvarı, kedi merdiveni, ip tırmanma gibi bir çok spor aktivitesini de kurumdaki Özel öğrencilerin kullanımına sunmaya hazırlanıyor.

Kurumun ayrıca kendi ürettiği eğitim ve spor materyalleri ile desteklenen Fizyoterapi bölümünde özel çocukların yeni dönemde daha eğlenceli ve daha eğitici programlarla eğitimlerine katkı sunacağa benziyor. Daha önce hazırlanan Bilişim sınıfı ile de farkını ortaya koyan Özel İz Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin önümüzdeki günlerde yepyeni 5-6 projenin hazırlıkların da sona gelindiği belirtildi. Ayrıca İz Akademinin her gün yeni çalışmaları ve yenilikçi anlayışı Özel Eğitim alanına farklı bir anlayış getirmeyi amaçladığı belirtildi.

Kurumda ayrıca kayıtların hızlı bir şekilde devam ettiği öğrenilirken, bilgi için tüm vatandaşlarımızın 0538 700 09 20 numaralı telefondan bilgi alabilecekleri öğrenildi.

Kep Adresi [email protected]