reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

YENİDEN REFAH BOLU’YU KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

YENİDEN REFAH BOLU’YU KARIŞ KARIŞ GEZİYOR
30 Ocak 2021 - 10:12

Yeniden Refah Partisi Bolu İl Teşkilatı’nın bu kez adresi Paşaköy oldu. Cuma namazı sonrası Paşaköy halkı ile buluşan partililer, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.

Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu her hafta Cuma günü yapılan köy-mahalle ziyaretleri kapsamında Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın ve Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar’ın katılımıyla, Cuma Namazı sonrası Paşaköy halkıyla partililer bir araya gelerek ikramlarda bulundu.

“HALKIMIZLA BULUŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar; “Düzenlemiş olduğumuz program kapsamında bu hafta Paşaköylülerle buluştuk. Halkımız bizi gerçekten büyük bir ilgiyle karşılıyor. Elbette halkımızla buluşmaya devam edeceğiz. Milli Görüş demek, önce millet demektir, milletin hakkının millete verilmesi demektir. Geçmişimiz, bu zihniyetimizin, bu prensiplerimizin sayısız uygulamaları ve ispatları ile doludur. “Önce Millet” anlayışıyla yeniden geleceğiz ve borç-faiz-zam-vergi ekonomisi yerine istihdam-üretim-ihracat ekonomisine geçerek, “Yeniden Büyük Türkiye” hedefine ulaşacağız. Kaynak üretmek için; borçlanmak, devletin varlıklarını satmak, Millet’e yük yüklemek yerine, Milli Kaynak Paketlerimiz’i harekete geçireceğiz. Her zaman söylediğimiz gibi biz sadece seçim zamanı halkımızın yanında değiliz. Biz geçim zamanı da halkımızın yanındayız.” dedi.

Kep Adresi [email protected]