Anlaşma Haberleri

Anlaşma haberleri ve güncel Anlaşma gelişmeleri, Anlaşma ile ilgili tüm video, Anlaşma fotoğrafları ve Anlaşma haberleri Köroğlu Gazetesi | Bolu sitemizde


SPOR

Boluspor’da teknik direktör sorunu çözüme kavuştu. Kırmızı beyazlılar, son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı.

EKONOMİ

- Tiryaki Agro CEO'su Süleyman Tiryakioğlu: - "Çalışmalarımızı, Türkiye'nin lider ve bölgenin önde gelen Sürdürülebilir Havacılık Yakıtı üreticilerinden biri olmaya...

SPOR

Ara transfer döneminde kadrosuna takviyeler yapan kırmızı beyazlar anlaşmaya vardığı Brezilyalı oyuncu Jefferson Nogueira Junior ile sözleşme imzaladı.

SPOR

Boluspor transfer komitesi turnayı gözünden vurdu. Kırmızı beyazlı yöneticiler, Almanya’ya giderek bizzat yakından izledikleri defans oyuncusunu Boluspor'a kazandırdılar.

SPOR

Boluspor aradığı kanat forveti Arnavutluk takımı KF Egnatia’da buldu. Kırmızı beyazlılar Azeri oyuncu, Vüsal Isgandarli ile anlaşmaya vardı.

HABER

(HABER MERKEZİ)-Çalışmalarını sürdüren Bolu Gazeteciler Cemiyeti, üyeleri için birçok kurumla indirim protokolü imzalamaya devam ediyor.

SPOR

Spor Toto Süper Lig'de sezonun bitmesine sayılı günler kala Kulüpler Birliği Vakfı ile Türkiye Futbol Federasyonu kritik bir zirve gerçekleştirdi.

HABER

Denizbank Bolu Şubesi ile Bolu Barosu arasında imzalanan iş birliği anlaşması ile ilimizde görev yapan avukatlara “Afili bankacılık” ayrıcalıkları sunulacak.

EĞİTİM

Kazakistan Astana Khusainov Avrasya Beşeri Bilimler Enstitüsü (Khusainov Eurasian Humanities Institute) yöneticilerinden Aygül Sandibaeva, Lazzat Alipbekova ve Güljan Arenova’dan oluşan...

HABER
HABER
SPOR