Fatih kavak Haberleri

fatih kavak haberleri ve güncel fatih kavak gelişmeleri, fatih kavak ile ilgili tüm video, fatih kavak fotoğrafları ve fatih kavak haberleri Köroğlu Gazetesi | Bolu sitemizde


İLÇE HABERLERİ

Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak, oyunu ailesiyle beraber kullandı.

HABER

Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak, belediyenin kültür gezilerine yeni dönemde tekrar başlayacağını açıkladı.

SİYASET

Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak, Seben’in yeni dönemde yeni hedeflere ulaşacağını ifade ederek, “Kaldığımız yerden devam edeceğimize hiç şüphem yok”...

HABER

Mezarlık Projesini duyuran Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak, “Alanlarının planlanması yapılarak hizmete sunulacak” dedi.

İLÇE HABERLERİ

Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak, Kültür Evi Projesi ile Seben’in tüm tarihi ve kültürel değerlerinin yaşatılacağını ve turistlere tanıtılacağını ifade...

İLÇE HABERLERİ

Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak, Seben’in pazar yerinin yenilenmesi için süreci başlattı.

İLÇE HABERLERİ

Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak, Seben için portatif yüzme havuzu projesini duyurdu.

SİYASET

Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak, ilçeye yapılacak yeni mesire alanıyla vatandaşların yeni ve modern bir piknik alanına kavuşacağını ifade etti.

SİYASET

Seben Belediye Başkanı ve AK Parti Seben Belediye Başkan Adayı Fatih Kavak, Seben’de 3. Etap Toki için çalışmalara başladıklarını açıkladı.

İLÇE HABERLERİ

AK Parti Seben Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Fatih Kavak, yeni dönem için Seben’e Yaşlı Bakım Merkezi vaadinde bulundu.

HABER

Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak, ilçeye dair, “Ekonomik ömrünü tamamlamış olan su ve kanalizasyon hattımız yenilenerek hizmete sunulacak” dedi.

HABER

Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak, yeni dönemde tüm Seben’e doğalgazı ulaştırmayı hedefliyor.