(HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ-FAHRİ GÜNDÜZ)- Elinde bulunan tüm oyuncuları değerlendirmek isteyen Boluspor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak, mücadelesinin de ödülünü almış oldu. Manisa FK karşısına birçok eksikle sahaya çıkan temsilcimizde hocasından görevi alan tüm oyuncular görevi kusursuz yaptı. Gecesini gündüzüne katan Koşukavak, geldiği günden beri yaptıkları ile tüm kesimlerin alkışını almayı bildi.

Lig de kadro derinliği olmayan takımların başında gelen Boluspor, Manisa FK karşılaşmasına çıkarken U19 takımdan takviyeli futbolcularla sahaya çıktı. Sakat oyuncuların yanı sıra bazı yabancı oyunculardan da istediği verimi alamayan teknik direktör Yalçın Koşukavak, adeta seferberlik alan etmiş gibi kadro içinde bulunan tüm oyunculardan yararlanmaya çalıştı.

Trendyol 1.lig de bitime bir hafta kala sahasında ligin güçlü ekiplerinden Manisa FK takımını tüm olumsuzluklara karşı mağlup eden Boluspor’da teknik direktör Yalçın Koşukavak, U19 takviyeli bir maç kadrosu oluşturdu. Koşukavak, sakat oyuncuların yanı sıra bazı yabancı oyuncularında istediği verimi vermemesi gözlerden kaçmazken elinde bulunan tüm oyuncuları değerlendirerek istediğini aldı. Boluspor teknik direktörü Yalçın Koşukavak, gece gündüz, dur durak bilmeden çalışmasının ödülünü de almış oldu.

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ