(HABER: YASİN CELAL TORUN) - İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mansur Şen, İYİ Parti İl Başkanı Murat Güler ve partililer İzzet Baysal Caddesinde ki esnafları gezerek sorunlarını dinlerken, projelerini anlatmayı ihmal etmedi.

31 Mart Yerel Seçimlerine günler kala hızlarına hız katarak ayak basılmamış yer, kulak vermedikleri sorun kalmaması için İzzet Baysal Caddesinde ki esnafları ziyaret etti.

Esnaflar tarafından sıcak bir karşılama gören İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Şen ve ekibi projeleriyle vatandaşlara projelerinden bahsetti.

Bir sonraki ziyareti Şahinoğlu İş Hanı’na gerçekleştiren İYİ Parti ekibi iş hanında ki Mimar ve İnşaat mühendisleri ile Bolu’nun sorunlarını konuştu.

“BOLU HALKIMIZA LAYIKIYLA HİZMET ETMEYE HAZIRIZ”

Bolu’nun 1.derece deprem bölgesi olduğunu hatırlatan Şen, Bolu’nun depreme dirençli kent haline gelmesinde Mimar ve İnşaat mühendisi arkadaşlara çok iş düşeceğini dile getirerek; “Bunun için de bunun üstesinden hep birlikte geleceklerine inandığını söyledi. Biz vatandaşlarımıza güveniyoruz vatandaşlarımızda bize güvensin Bolu halkımıza layıkıyla hizmet etmeye hazırız” dedi.

Editör: Servet GÖKÇEK