(HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ-FAHRİ GÜNDÜZ) Trendyol 1.lig de sezonun ilk yarısında oynadığı maçlarda lider pozisyonundaki oyuncu sıkıntısını yaşayan Boluspor, Avramovski’nin takıma katılması ile bu sıkıntıyı çözdü.

Sahasında ligin en iddialı ve güçlü takımlarından birini mağlup etmeyi başaran Boluspor’da 90 dakika sonunda Daniel Avramovski’nin liderliği göze çarptı.

Makedon oyuncu saha içinde takım arkadaşlarını orkestra şefi gibi yönetirken formayı giydiği günden beride oynadığı futbolla  büyük beğeni topladı. Takım arkadaşları ile uyum sorununu aşan ve takımla çabuk kaynaşan Daniel Avramovski, Bandırmaspor maçında oynadığı futbola şapka çıkardı.

Makedon oyuncu, oyunun topla olan tarafında etkin olan ancak bu maçta savunma ve orta saha yardımlarında da takımına katkı sağladı. Topun kırmızı beyazlılarda kalması adına olumlu isler yaptı. Daniel, maçın son bölümlerinde Bandırma sahasında dar alanda topu koruyup topun Boluspor’da kalmasını sağladı. Tempo olarak her geçen hafta daha iyiye giden Avramovski deneyimi ve becerisi ile daha fazla katkı yapacağa benziyor.

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ