3 defa Dünya şampiyonu olan Ceren Yılmaz, Mengen ilçesine gelen AK Parti Bolu 1’nci sıra milletvekili adayı Yüksel Coşkun Yürek’i ilçe girişinde karşıladı. Yılmaz, Coşkunyürek ve AK Parti ekibinin her zaman yanında olduğunu belirterek; “AK Parti bizim geleceğimiz. Ben bir AK partili olarak, geleceğim ve arkadaşlarım için durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğim” dedi. 

Haber: Burhan Yeşiltaş 

AK Parti Bolu 1’nci sıra milletvekili adayı Yüksel Coşkunyürek Mengen ilçesini seçim çalışmaları dolayısıyla ziyaret etti. Coşkunyürek ilçe girişinde partililer tarafından coşkuyla karşılandı.

Karşılama ekibinde AK Parti Mengen ilçe teşkilatına üye olan ve Muay Thai Sporunda 2 Avrupa ve 3 Dünya Şampiyonluğu elde eden Ceren Yılmaz’da yer aldı. AK parti sevdalısı olan genç sporcu AK Parti’nin gelecek vizyonuna inandığını söyledi.

“CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I ÇOK SEVİYORUM”

Coşkunyürek’in seçim çalışmalarında her an yanında olan genç sporcu AK Parti’ye olan bağlığını ; “Ben AK Partiliyim. AK parti’nin bize sunduğu geleceğe inanıyorum. Ülkemi gururla 3 defa Dünya şampiyonu olarak, 2 defada Avrupa şampiyonu olarak temsil ettim. İnşallah elimden geldiği kadar ülkemizin bayrağını dalgalandırmaya devam edeceğim. Seçimde benim kararım AK Parti. Arkadaşlarımı da yaşıtlarımı da AK Parti’ye oy vermeye davet ediyorum. Bizim daha güzel günlerde yaşabilmemiz için var gücüyle çalışan bir liderimiz var. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı çok seviyorum ve sonuna kadar onun yanındayım. AK Parti bizim geleceğimiz. Ben bir AK partili olarak, geleceğim ve arkadaşlarım için durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğim” ifadeleriyle dile getirdi.