(HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ)- Boluspor, Trendyol 1.ligin 23.haftasında Tuzlaspor’u 2-1 geçerek haftayı 3 puanla kapattı. Karşılaşmanın ilk yarısında akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı ve Boluspor teknik direktörü Yalçın Koşukavak maçın 4.hakeme serzenişte bulundu.

Zorlu mücadelenin ilk yarısında futbol sahalarında ender görülen bir an yaşandı. Bolusporlu oyuncuyla kafa topuna çıkan Mehmet Zahit Çınar’ın müdahalesiyle top taca çıktı. Bu esnada karşılaşmanın hakemi ve dördüncü hakem maçın devam etmesi yönünde işarette bulundu.

Boluspor teknik direktörü Yalçın Koşukavak bu dakikada adeta çılgına döndü. Koşukavak, maçın dördüncü hakemine topun çarptığı noktayı gösterdi. Pozisyonun devamında ise kırmızı beyazlılar kalesinde tehlikeli pozisyon yaşadı.

Oyunun devamında ise, Boluspor’un eski oyuncusu Mehmet Zahit Çınar oyun alanının kenarına gelerek topun tam olarak çizgiyi geçtiğini söyledi. Karşılaşmanın bu dakikasında maçın hakemleri pozisyonu devam ettirerek kırmızı beyazlıların bir atağını heba etmiş oldu.

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ